head
  • Referencie od klientov

    Referencie od klientov

Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 44 ponúk.
Referencie Brokera | Mgr. Zlata VANČOVÁ
Kúpa 3-izbového bytu v projekte Villa Rustica, Dúbravka
31.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
S pani Vančovou som mal osobnú skúsenosť ako jej ďalší spokojný zákazník. Pri obhliadke bytu aj pri jednaní bola vysoko profesionálna a priateľská. Ochotne zodpovedala všetky naše otázky. V budúcnosti, v prípade potreby, služby realitnej kancelárie StarBrokers určite využijem znova. Môžem vrelo odporučiť všetkým, ktorí potrebujú kúpiť alebo predať svoju nehnuteľnosť.
Daniel F.
Predaj rekreačného pozemku s chatou, Devín
31.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Ďakujem pani Mgr. Zlatici Vančovej za výbornú prácu pri predaji našej nehnuteľnosti. Starostlivo pripravila všetky potrebné náležitosti na realizáciu predaja: zmluvy, banku, kataster, notára a iné. Bez problémov ju odporučím každému záujemcovi o kúpu či predaj nehnuteľnosti.
Ľuboš B.
Predaj 2-izbového bytu na Ovručskej ulici
26.06.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Chcem pochváliť prácu pani realitnej maklérky Zlatici Vančovej, ktorá je usilovná, flexibilná a šikovná - s jej službami som bola veľmi spokojná.
Daniela K.
Predaj 4-izbového bytu na Eisnerovej ulici
26.06.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Posledné foto zo starého bytu. Ďakujeme pani Vančovej za úspešný a promptný predaj.
Dušan F.
Kúpa 1-izbového bytu na Rumančekovej ulici v Ružinove
21.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Chcem sa poďakovať pani Vančovej za kvalitný realitný servis pri kúpe nehnuteľnosti, ako aj ochotu prejavenú pri akýchkoľvek otázkach spojených s nadobúdaním bytu.
Zuzana U.
Predaj 1-izbového bytu na Rumančekovej ulici v Ružinove
21.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Veľmi pekne ďakujem pani Mgr. Vančovej za spoluprácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Pre jej profesionalitu, skúsenosti, príjemné vystupovanie a ústretový prístup ku klientom sme opätovne využili jej služby.
Lucia H.
Predaj 4-izbového bytu na ul. Milana Marečka, DNV
21.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Realitnú maklérku pani Vančovú mi odporučila priateľka. Bola ku mne otvorená, ľudská, mala úprimný záujem riešiť predaj môjho bytu, bola aktívna pri hľadaní záujemcov. Profesionalita pani Vančovej sa prejavila aj pri zrealizovaní predaja v kvalitnom právnom servise realitnej kancelárie StarBrokers. Vrelo odporúčam všetkým nielen realitnú maklérku pani Vančovú, ale aj realitnú kanceláriu StarBrokers, mimochodom najlepšiu na Slovensku za rok 2016, ak hľadáte serióznosť a profesionalitu.
Miroslava Š.
Predaj garsónky na Justičnej ulici
12.05.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Ďakujem pani Vančovej za profesionálny prístup, korektné jednanie, ústretovosť a precíznosť pri predaji garsónky a následnej kúpe nového bytu. Vrelo odporúčam všetkým známym aj neznámym!
Želmíra M.
Predaj 1-izbového bytu na Šancovej ulici
12.04.2018 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
„Bol to veľký úspech, predať byt za taký krátky čas. Nekonečná spokojnosť.“
Karol J.
Kúpa 1-izbového bytu na Šancovej ulici
12.04.2018 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
So službami realitnej kancelárie StarBrokers a s prácou realitnej maklérky pani Vančovej som bol veľmi spokojný. Kúpa bytu, prevzatie aj komunikácia boli na veľmi vysokej úrovni. Zvlášť oceňujem komunikáciu s pamiatkovým úradom ohľadom predkupného práva k nehnuteľnosti. Správanie a konanie pani Vančovej bolo veľmi profesionálne a mal som pocit, že aj nad rámec mojich očakávaní. Vždy dodržala presne to, na čom sme sa dohodli a nebolo žiadne negatívne prekvapenie, ktoré sa môže pri takýchto transakciách vyskytnúť. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za spoluprácu.
Peter V.
Kúpa 2-izbového bytu na Ovručskej
10.05.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Ďakujem pani Mgr. Zlate Vančovej za profesionálny prístup, seriózne jednanie a odborné vybavenie všetkých potrebných náležitostí pri kúpe môjho bytu v Bratislave. Celkovo musím skonštatovať, že komplexné služby realitnej kancelárie StarBrokers sú na vynikajúcej úrovni a vrele ju odporučím ďalším klientom.
Milan U.
Predaj 4-izbového bytu na Röntgenovej ulici
03.08.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Pani Mgr. Zlaticu Vančovú môžem ako realitnú maklérku len odporučiť. Predávala som cez ňu byt rodičov, môj byt a súčasne pri predaji môjho bytu som kupovala menší byt pre mňa. Vzhľadom na to, že som súčasne kupovala aj predávala byt a ku kúpe som potrebovala peniaze z predaného bytu, plus som musela stihnúť uvoľniť byt a súčasne sa nasťahovať do nového, myslela som si, že to bude komplikované, ale vôbec nie. Ona mi vybavila všetko od prehliadky bytu, cez predaj, kúpu, zmluvy až po kataster. Všetko veľmi rýchlo a bez problémov. Pani Zlatka jedná vždy veľmi profesionálne a seriózne a môžem ju len a len odporučiť. Má veľa kontaktov a vybaví všetko rýchlo. Maximálna spokojnosť!
Iveta S.
Predaj 1 izbového bytu na Narcisovej ulici
02.11.2016 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Ďakujem p. Mgr. Vančovej za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Jej poradenstvo, akčnosť a pedantnosť dotiahnuť veci až do finále, nám veľmi urýchlili a spríjemnili celý priebeh predaja. Jej skúsenosti radi využijeme aj v ďalšom období, odporučili sme ju aj našim známym.
Jana F.
Predaj 4-izbového bytu na ulici Ivana Bukovčana
01.10.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Chceme sa poďakovať skvelej realitnej maklérke Mgr. Zlatici Vančovej za profesionálnu prácu pri predaji nášho bytu, pričom sme sa stretli s viacerými realitnými kanceláriami a ich maklérmi a mali sme možnosť porovnávať. Rozhodli sme sa nakoniec spolupracovať len s pani Mgr. Vančovou, nakoľko mala od začiatku profesionálny a seriózny prístup; vo svojej profesii je veľká odborníčka. Ďakujeme za príjemnú spoluprácu.
Anna K.
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť