head
  • Referencie od klientov

    Referencie od klientov

Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 18 ponúk.
Referencie Brokera | Marian KORGO
Kúpa 2-izbového bytu na Šándorovej ulici
31.05.2017 by Marian KORGO
Vážený pán Korgo, spolu so synom sme vnímali spoluprácu s Vami na veľmi profesionálnej úrovni. Veľmi kvalifikovane a jasne ste nám vedeli objasniť celý postup realizácie kúpy bytu. Vedeli ste nám vždy správne poradiť a poskytli ste nám potrebnú podporu. Ak by sme sa rozhodli pre kúpu ďalšieho bytu, neváhali by sme Vás opäť osloviť. Vo Vašom ďalšom profesionálnom živote Vám želáme veľa úspechov.
Lenka a Mário K.
Kúpa 2-izbového bytu na Šuňavcovej
31.03.2017 by Marian KORGO
S Vašou prácou som bol spokojný a mal som pocit, že skutočne ma využitie služieb realitnej kancelárie odbremeňuje od množstva formalít. Počas celého procesu som sa s dôverou spoľahol na to, že všetky zmluvy a procesy sú v poriadku, tak ako majú byť. Na druhej strane verím, že aj ja som bol „bezproblémový“ klient. Určite by som Vás odporučil aj svojmu okoliu.
Martin M.
Kúpa 3-izbového bytu na Bakošovej
30.03.2017 by Marian KORGO
Predaj aj samotná kúpa prebehla na profesionálnej úrovni a bez akýchkoľvek problémov- bola som nad mieru spokojná. Aj taký detail ako bezproblémové parkovanie pred Vašou spoločnosťou bol veľkým prínosom. Vrelo Vás môžem odporúčať.
Andrea N.
Predaj 1-izbového bytu na Jurigovom námestí
30.03.2017 by Marian KORGO
S predajom nášho bytu sme boli nadmieru spokojní. Boli ste nám odporučení známym ako najlepšia realitná kancelária v Bratislave a sme radi, že sme mohli využiť vaše služby. Spolupráca bola absolútne bezproblémová, vyzdvihujeme najmä jasne stanovený finančný cieľ, rýchlosť procesu, právnu o odbornú pomoc. Vašu kanceláriu a vaše služby, ako realitného makléra, môžeme len odporučiť.
Katarína L.
Kúpa 3-izbového bytu na Kukučínovej
28.03.2017 by Marian KORGO
Oceňujem profesionálny prístup pána Korga; celý proces kúpy prebehol bez komplikácií. Vaše realitné služby určite doporučím aj svojim známym.
Jana R.
Predaj bytu v novostavbe Retro
28.03.2017 by Marian KORGO
Touto cestou by som chcel vyjadriť spokojnosť a poďakovanie pánovi Korgovi pri procese predaja mojej nehnuteľnosti. Na základe mojej skúsenosti jednoznačne odporúčam služby spoločnosti Starbrokers. V prípade mojej akejkoľvek ďalšej potreby pri predaji, kúpe, alebo nájmu nehnuteľnosti viem kam sa s dôverou obrátiť.
Martin B.
Predaj 3-izbového bytu na Čerešňovej
28.03.2017 by Marian KORGO
Oceňujem nielen maximálny profesionálny prístup, ale aj ľudský rozmer, ktorý bol citeľný z jednania pána Korga, a ktorý značne ovplyvnil úroveň celého procesu predaja nehnuteľnosti. Na základe vlastnej skúsenosti môžem jeho služby doporučiť s čistým svedomím. Prajem veľa pracovných i osobných úspechov.
Zdenka N.
Predaj 3-izbového bytu - ul. Povraznícka
28.03.2017 by Marian KORGO
Pán Korgo je veľký profesionál s výbornom znalosťou realitného trhu a bankových procesov. Jeho prístup k predaju bytu a kompletný servis je naozaj na vysokej úrovni. Zároveň sa prejavil aj ako človek, nakoľko predával byt mojej mamy so zreteľom na jej vysoký vek.S celým procesom ohľadne predaja nehnuteľnosti som bol maximálne spokojný a veľmi pekne mu za spoluprácu ďakujem.
Peter M.
Kúpa 3-izbového bytu na Čerešňovej ulici
28.03.2017 by Marian KORGO
Čo sa týka Vašej služby a prínosu k nášmu vyberaniu a kúpe bytu sme viac než spokojní. S istotou by som vedel odporučiť pána Korga a Starbrokers každému z mojich známych. Veľmi som vďačný, že sme si našli práve Vás kvôli prístupu a starostlivosti, ktoré si veľmi cením. V prípade potreby Vás budeme určite kontaktovať aj v budúcnosti.
Aleksandar D.
Predaj 3-izbového bytu na Gabčíkovej ulici
28.03.2017 by Marian KORGO
Oceňujeme profesionalitu a prístup p. Korga pri predaji našej nehnuteľnosti. Poskytol nám 100%-ný realitný servis od poradenstva, cez plynulé zabezpečenie celého procesu predaja až po odovzdanie nehnuteľnosti bez akýchkoľvek pochybení. Určite by sme odporúčali jeho služby.
Táňa Š.
Predaj RD v Chorvátskom Grobe
28.03.2017 by Marian KORGO
So spoločnosťou Starbrokers, s.r.o., osobitne s p. Korgom sme spolupracovali pri predaji nášho domu. Od RK sme očakávali poradenstvo, orientáciu na trhu s nehnuteľnosťami a komplexné služby. Pri spätnom zhodnotení môžeme konštatovať, že proces predaja nehnuteľnosti prevýšil naše očakávania. Ako kľúčový aspekt považujem nadštandardný právny servis, s transparentným a korektným prístupom k obidvom zmluvným stranám.
Ivan R.
Predaj pozemku na Kolibe - Ahoj
21.04.2017 by Marian KORGO
O sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti (záhrady) sme požiadali SB-RE na základe odporúčania našich známych a s jej službami sme boli maximálne spokojní už od prvého kontaktu v realitnej kancelárii. Rovnako pozitívne sme vnímali nastavenie našich predstáv s možnosťami na realitnom trhu cez samotný priebeh predaja nehnuteľnosti a postupné spresňovanie našich požiadaviek a operatívnu konzultáciu s p. Korgom, ktorý samotný predaj zabezpečoval až po realizáciu samotného predaja, zostavenie kúpnej zmluvy, zabezpečenie úhrady dohodnutej ceny. „Star-Hviezda“ v názve realitnej kancelárie je preto úplne opodstatnená a našu spokojnosť by sme pokojne mohli označiť aj viacerými hviezdičkami. Taktiež ju určite odporučíme svojim známym ako zodpovednú a spoľahlivú spoločnosť.
Milan B.
Kúpa pozemku na Kolibe - Ahoj
21.04.2017 by Marian KORGO
Vážený pán Korgo, pri tomto obchode som mal pocit, že chránite predávajúceho a chcete pre neho vyťažiť čo najlepšiu cenu. To je samozrejme vaša úloha a pre predávajúceho pozitívne. Museli sme teda nechať celý prípad "vykvasiť" a keď to bolo pre mňa ako tak priechodné, prihodili ste na moju cieľovú sumu 5.000,- a hovorili, ako to treba, že už v podstate čakajú ďalší. Teda opäť, ak by som bol predávajúci, tak vás len chválim. Ja som ale kupoval... a boli ste celkom ťažký súper. Všetko ostatné potom prebehlo, ako to už u vás býva, hladko, rýchlo a bezpečne. Takže vidíme sa v máji - júni, keď budeme predávať náš dom v Jure a tešíme sa ako budete zase za nás bojovať.
Peter M.
Predaj 3 izbového bytu na ulici Ľudovíta Fullu
20.10.2016 by Marian KORGO
Natáčanie relácie Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom a našou realitnou kanceláriou.
Predaj 3 izbového bytu na ulici Ľudovíta Fullu
Predaj 1-izbového bytu na Šustekovej ulici
18.04.2017 by Marian KORGO
Vážený pán Korgo, s predajom bytu prostredníctvom realitnej kancelárie a Vášho manažovania sme boli veľmi spokojní a príjemne prekvapení rýchlym a bezproblémovým priebehom. V krátkom čase sa opäť ozveme pri predaji nášho domu.
Peter M.
Predaj 2-izbového bytu na Drieňovej - novostavba Boria
15.06.2017 by Marian KORGO
Spolupráca s pánom Korgom bola výrazne lepšia v porovnaní s ostatnými realitnými agentúrami, v ktorých som inzeroval. Do ničoho ma netlačil a snažil sa vyhovieť obom stranám. Môj inzerát dával do popredia zákazníkom každý deň a vždy prišiel s viacerými záujemcami naraz. Je ako dravec, čo chytí nehnuteľnosť a nepustí ju, pokým ju nepredá.
Peter C.
Kúpa 2-izbového bytu na Drieňovej - novostavba Boria
15.06.2017 by Marian KORGO
Od prvotného kontaktu až po zápis rýchly a spoľahlivý servis s maximálnou ochotou pomôcť a vysvetliť aj úplnému laikovi. Veľmi dobrý pocit z profesionálneho prístupu počas celého procesu kúpy bez obavy o výsledok :-)
Simona D.
Kúpa pozemku na Kolibe - ulica Dvanásta
12.04.2018 by Marian KORGO
Touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu spojenú s kúpou pozemku na Kolibe. Všetko prebehlo na vysoko profesionálnej úrovni, čo uľahčilo previesť transakciu bez akýchkoľvek problémov v krátkom čase. Celý postup od prvej obhliadky až po podpis zmluvy bol pomerne jednoduchý a zodpovedne riadený z Vašej strany. Do budúcna Vám prajem veľa úspechov vo Vašej práci a spokojných klientov ako sme boli my.
Alex V.
Predaj 2-izbového bytu na Šuňavcovej
07.04.2017 by Marian KORGO
Vážený pán Korgo, dovoľujeme si Vám touto cestou oznámiť za našu rodinu, že Váš prístup pri predaji nášho bytu na Šuňavcovej ul. v Bratislave, počnúc vstupným posúdením možností jeho predaja, konzultáciou, zistením konkurenčných cien bytov v okolí nášho bytu a reálnym ustálením jeho predajnej ceny, aby realizácia jeho predaja z časového horizontu bola dostatočne rýchla, vypracovaním ponuky s komentárom jeho predností na webovej stránke Vašej realitnej kancelárie (aby táto ponuka zaujala čo možno najväčší počet záujemcov o jeho kúpu), komunikáciou so záujemcom o kúpu bytu, konkrétnu realizáciu budúceho predaja zabezpečením blokácie bytu zmluvnou a finančnou zábezpekou oboch zmluvných strán, prípravou kúpno - predajnej zmluvy vrátane overenia bonity budúceho kupujúceho, zabezpečením podpisov zmluvných strán u notára až po samotnú realizáciu podania na katastrálny úrad, následné informovanie o rozhodnutí katastrálneho úradu o prevode vlastníctve bytu, považuje naša rodina za vysoko profesionálny, odrážajúci dlhodobé skúsenosti s predajmi nehnuteľností, bezproblémovej a férovej komunikácie s predávajúcimi ako aj s kupujúcim. Na základe vyššie uvedeného, v prípade, že sa v našom okolí vyskytne náhodný dopyt o profesionálnu a zodpovednú osobu, ktorá by mohla zabezpečiť predaj akejkoľvek nehnutenoľnosti našich známych alebo rodinných príslušníkov Vám oznamujeme, že jednoznačne odporučíme Vašu osobu na sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Ďakujeme Vám za Vašu ochotu a snahu o predaj nášho bytu.
Milan K.
Predaj 3-izbového bytu na Pečnianskej
03.08.2017 by Marian KORGO
S p. Korgom som sa profesionálne stretol pri predaji svojho 3 izbového bytu, ku ktorému našiel kupujúceho, ktorý mal o tento byt záujem hneď po prvej obhliadke. Celý proces predaja mal pevne pod kontrolou. Osobne sa zúčastňoval na každej operácii týkajúcej sa predaja vrátane takých, ktoré v minulosti iní realitní makléri nechali na vzájomnú súčinnosť kupujúceho a predávajúceho (napr. obhliadka kvôli znaleckému posudku). Každý termín jasne dohodol so všetkými stranami, odkomunikoval vzájomné pripomienky k právnej dokumentácii. Celkovo, záujem o klientov neskončil zaplatením zálohy, tak ako je to v prípade mnohých iných realitných kancelárií. Pokiaľ pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti chcete využiť sprostredkovanie treťou stranou, tak p. Korga môžem odporučiť, aj keď „daňou“ za bezproblémové služby bola trochu vyššia provízia v porovnaní s ostatnými realitnými kanceláriami.
Juraj F.
Kúpa 2-izbového bytu na Bosákovej
03.08.2017 by Marian KORGO
Dobrý deň p. Korgo, ak by sme sa mali s priateľom vyjadriť k celému procesu kúpy bytu, tak musíme vyjadriť veľkú spokojnosť. Od prvej obhliadky až po konečný predaj sme boli veľmi spokojní. Sme veľmi vďační za ústretovosť, ktorú ste voči nám prejavili ešte pred podpisom rezervačnej zmluvy, kde sme si potrebovali byť istí výškou HU, ktorú nám poskytne banka, nakoľko je to v dnešnej dobe zložité a to financovanie je obmedzené. A od podpisu to už išlo ako po masle. Veľmi oceňujeme, ako ste nás pri každom bode tohto procesu informovali v akom to je štádiu, či už podpis rezervačnej zmluvy, podpis kúpnej zmluvy, návštevy katastra až po samotné prebratie nehnuteľnosti do vlastníctva. A takisto sme ostali prekvapení a poviem pravdu, že sme nečakali, že aj po predaji nám pošlete výpis z katastra, kde už budem uvedená ako nová vlastníčka nehnuteľnosti. Priznám sa, že som si to kontrolovala aj ja cez kataster, ale nemala som to šťastie a ešte stále to bolo v štádiu procesu. Takže, keď ste poslali finálny výpis z katastra, kde už figurovalo moje meno, tak to bol ozaj výnimočný a skvelý pocit. Vrelo by som Vás odporučila aj ostatným, pretože Váš prístup bol profesionálny, ľudský, príjemný, flexibilný a vďaka aj Vám sa tu cítime už ako vo svojom domove. Prajeme veľa úspechov do budúcnosti, nech sa darí a máte čo najviac klientov, rovnako spokojných ako sme boli my. Ďakujeme veľmi pekne.
Nikoleta H. a Michal H.
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť