head
  • Referencie od klientov

    Referencie od klientov

Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 0 ponúk.
Referencie od klientov
Kúpa 2-izbového bytu na Šándorovej ulici
31.05.2017 by Marian KORGO
Vážený pán Korgo, spolu so synom sme vnímali spoluprácu s Vami na veľmi profesionálnej úrovni. Veľmi kvalifikovane a jasne ste nám vedeli objasniť celý postup realizácie kúpy bytu. Vedeli ste nám vždy správne poradiť a poskytli ste nám potrebnú podporu. Ak by sme sa rozhodli pre kúpu ďalšieho bytu, neváhali by sme Vás opäť osloviť. Vo Vašom ďalšom profesionálnom živote Vám želáme veľa úspechov.
Lenka a Mário K.
Kúpa 3-izbového bytu v projekte Villa Rustica, Dúbravka
31.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
S pani Vančovou som mal osobnú skúsenosť ako jej ďalší spokojný zákazník. Pri obhliadke bytu aj pri jednaní bola vysoko profesionálna a priateľská. Ochotne zodpovedala všetky naše otázky. V budúcnosti, v prípade potreby, služby realitnej kancelárie StarBrokers určite využijem znova. Môžem vrelo odporučiť všetkým, ktorí potrebujú kúpiť alebo predať svoju nehnuteľnosť.
Daniel F.
Predaj rekreačného pozemku s chatou, Devín
31.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Ďakujem pani Mgr. Zlatici Vančovej za výbornú prácu pri predaji našej nehnuteľnosti. Starostlivo pripravila všetky potrebné náležitosti na realizáciu predaja: zmluvy, banku, kataster, notára a iné. Bez problémov ju odporučím každému záujemcovi o kúpu či predaj nehnuteľnosti.
Ľuboš B.
Kúpa 2-izbového bytu na Šuňavcovej
31.03.2017 by Marian KORGO
S Vašou prácou som bol spokojný a mal som pocit, že skutočne ma využitie služieb realitnej kancelárie odbremeňuje od množstva formalít. Počas celého procesu som sa s dôverou spoľahol na to, že všetky zmluvy a procesy sú v poriadku, tak ako majú byť. Na druhej strane verím, že aj ja som bol „bezproblémový“ klient. Určite by som Vás odporučil aj svojmu okoliu.
Martin M.
Kúpa 3-izbového bytu na Bakošovej
30.03.2017 by Marian KORGO
Predaj aj samotná kúpa prebehla na profesionálnej úrovni a bez akýchkoľvek problémov- bola som nad mieru spokojná. Aj taký detail ako bezproblémové parkovanie pred Vašou spoločnosťou bol veľkým prínosom. Vrelo Vás môžem odporúčať.
Andrea N.
Predaj 1-izbového bytu na Jurigovom námestí
30.03.2017 by Marian KORGO
S predajom nášho bytu sme boli nadmieru spokojní. Boli ste nám odporučení známym ako najlepšia realitná kancelária v Bratislave a sme radi, že sme mohli využiť vaše služby. Spolupráca bola absolútne bezproblémová, vyzdvihujeme najmä jasne stanovený finančný cieľ, rýchlosť procesu, právnu o odbornú pomoc. Vašu kanceláriu a vaše služby, ako realitného makléra, môžeme len odporučiť.
Katarína L.
Kúpa 3-izbového bytu na Kukučínovej
28.03.2017 by Marian KORGO
Oceňujem profesionálny prístup pána Korga; celý proces kúpy prebehol bez komplikácií. Vaše realitné služby určite doporučím aj svojim známym.
Jana R.
Predaj bytu v novostavbe Retro
28.03.2017 by Marian KORGO
Touto cestou by som chcel vyjadriť spokojnosť a poďakovanie pánovi Korgovi pri procese predaja mojej nehnuteľnosti. Na základe mojej skúsenosti jednoznačne odporúčam služby spoločnosti Starbrokers. V prípade mojej akejkoľvek ďalšej potreby pri predaji, kúpe, alebo nájmu nehnuteľnosti viem kam sa s dôverou obrátiť.
Martin B.
Predaj 3-izbového bytu na Čerešňovej
28.03.2017 by Marian KORGO
Oceňujem nielen maximálny profesionálny prístup, ale aj ľudský rozmer, ktorý bol citeľný z jednania pána Korga, a ktorý značne ovplyvnil úroveň celého procesu predaja nehnuteľnosti. Na základe vlastnej skúsenosti môžem jeho služby doporučiť s čistým svedomím. Prajem veľa pracovných i osobných úspechov.
Zdenka N.
Predaj 3-izbového bytu - ul. Povraznícka
28.03.2017 by Marian KORGO
Pán Korgo je veľký profesionál s výbornom znalosťou realitného trhu a bankových procesov. Jeho prístup k predaju bytu a kompletný servis je naozaj na vysokej úrovni. Zároveň sa prejavil aj ako človek, nakoľko predával byt mojej mamy so zreteľom na jej vysoký vek.S celým procesom ohľadne predaja nehnuteľnosti som bol maximálne spokojný a veľmi pekne mu za spoluprácu ďakujem.
Peter M.
Kúpa 3-izbového bytu na Čerešňovej ulici
28.03.2017 by Marian KORGO
Čo sa týka Vašej služby a prínosu k nášmu vyberaniu a kúpe bytu sme viac než spokojní. S istotou by som vedel odporučiť pána Korga a Starbrokers každému z mojich známych. Veľmi som vďačný, že sme si našli práve Vás kvôli prístupu a starostlivosti, ktoré si veľmi cením. V prípade potreby Vás budeme určite kontaktovať aj v budúcnosti.
Aleksandar D.
Predaj 3-izbového bytu na Gabčíkovej ulici
28.03.2017 by Marian KORGO
Oceňujeme profesionalitu a prístup p. Korga pri predaji našej nehnuteľnosti. Poskytol nám 100%-ný realitný servis od poradenstva, cez plynulé zabezpečenie celého procesu predaja až po odovzdanie nehnuteľnosti bez akýchkoľvek pochybení. Určite by sme odporúčali jeho služby.
Táňa Š.
Predaj RD v Chorvátskom Grobe
28.03.2017 by Marian KORGO
So spoločnosťou Starbrokers, s.r.o., osobitne s p. Korgom sme spolupracovali pri predaji nášho domu. Od RK sme očakávali poradenstvo, orientáciu na trhu s nehnuteľnosťami a komplexné služby. Pri spätnom zhodnotení môžeme konštatovať, že proces predaja nehnuteľnosti prevýšil naše očakávania. Ako kľúčový aspekt považujem nadštandardný právny servis, s transparentným a korektným prístupom k obidvom zmluvným stranám.
Ivan R.
Predaj bytu v Moste pri Bratislave
27.06.2016 by Mgr. Martina ŠUJANOVÁ
Chceli by sme Vám poďakovať za skvelý a rýchly servis pri predaji nášho bytu v Moste pri Bratislave. Určite Vás budeme kontaktovať aj v budúcnosti nakoľko všetky súvisiace služby (kataster, podpisy zmlúv atď.) s predajom prebehli hladko a v zadaných lehotách/termínoch.
Iveta P.
Prenájom bytu v Bernolákove
27.06.2016 by Mgr. Andrea LESKOVÁ
Pani Lesková je naj realiťáčka! Ráno stretnutie ohľadom zaradenia môjho bytu do vašej ponuky a nafotenie, o dvanástej zverejnený a o siedmej večer prenajatý. Skvelá práca!
Alexandra S.
Predaj 2-izbového bytu na Ovručskej ulici
26.06.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Chcem pochváliť prácu pani realitnej maklérky Zlatici Vančovej, ktorá je usilovná, flexibilná a šikovná - s jej službami som bola veľmi spokojná.
Daniela K.
Predaj 4-izbového bytu na Eisnerovej ulici
26.06.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Posledné foto zo starého bytu. Ďakujeme pani Vančovej za úspešný a promptný predaj.
Dušan F.
Predaj 2-izbového bytu na Odborárskej ulici
23.05.2017 by Ing. Zuzana VALACHOVIČOVÁ
Chcem poďakovať za profesionálny, precízny a neskutočne rýchly realitný servis pri predaji našej nehnuteľnosti. Po dohode s p. Ing. Valachovičovou nám doslova v priebehu pár dní predstavila klienta, s ktorým sme zakrátko podpisovali kúpnu zmluvu presne podľa našej predstavy. Celý obchodný proces sprevádzala príjemná atmosféra, ktorú dokáže p. Ing. Valachovičová vytvoriť tak, že nadobudnete pocit, že nie je nič jednoduchšie ako predať nehnuteľnosť. Veľká spokojnosť a kvalita poskytnutých služieb vysoko prevyšovala očakávania.
Mária F. a Richard B.
Kúpa 1-izbového bytu na Medveďovej
23.05.2017 by Alexandra KARŠŇÁKOVÁ
So službami realitnej maklérky pani Karšňákovej som bola nadmieru spokojná, zaujal ma jej ľudský prístup a zmysel operatívne riešiť veci. Celý obchod spĺňal parametre profesionálnej zručnosti, rovnako ako aj komunikácie, a prebehol hladko bez komplikácií vo všetkých smeroch. Realitnú kanceláriu Starbrokers môžem len odporučiť.
Jana M.
Predaj 3-izbového bytu na Kopčianskej ulici v Petržalke - Vienna Gate
22.03.2017 by Marek PÚČIK
Pánovi Púčikovi by som sa chcel poďakovať za profesionálny prístup, správne nastavenie ceny nehnuteľnosti, čo sa potvrdilo pri rýchlom predaji bytu za dva dni. Jeho služby by som odporučil aj svojim známym.
Martin M.
Predaj 1-izbového bytu na Repašského ulici v Dúbravke
22.03.2017 by Marek PÚČIK
Predaj môjho bytu riešil maklér pán Púčik. Spolupráca bola veľmi dobrá, pán Púčik pristupoval k obchodnému prípadu veľmi aktívne, komunikatívne, snažil sa svojimi radami reflektovať vývoj na trhu s bytmi v danej lokalite a aktívne prispieť k úspešnému predaju.
Boris C.
Kúpa 1-izbového bytu na Repašského ulici - Dúbravka
22.03.2017 by Marek PÚČIK
Ďakujem pánovi Púčikovi zo Starbrokers za skvelú asistenciu, priateľský a flexibilný prístup pri kúpe bytu. Pomohol nám so zmluvou, notárom, bankou, katastrom aj odovzdaním bytu a na základe svojich skúseností nám aj dobre poradil. Pána Púčika a Starbrokers môžem ďalej len odporučiť.
Barbora M.
Predaj pozemku na Kolibe - Ahoj
21.04.2017 by Marian KORGO
O sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti (záhrady) sme požiadali SB-RE na základe odporúčania našich známych a s jej službami sme boli maximálne spokojní už od prvého kontaktu v realitnej kancelárii. Rovnako pozitívne sme vnímali nastavenie našich predstáv s možnosťami na realitnom trhu cez samotný priebeh predaja nehnuteľnosti a postupné spresňovanie našich požiadaviek a operatívnu konzultáciu s p. Korgom, ktorý samotný predaj zabezpečoval až po realizáciu samotného predaja, zostavenie kúpnej zmluvy, zabezpečenie úhrady dohodnutej ceny. „Star-Hviezda“ v názve realitnej kancelárie je preto úplne opodstatnená a našu spokojnosť by sme pokojne mohli označiť aj viacerými hviezdičkami. Taktiež ju určite odporučíme svojim známym ako zodpovednú a spoľahlivú spoločnosť.
Milan B.
Kúpa pozemku na Kolibe - Ahoj
21.04.2017 by Marian KORGO
Vážený pán Korgo, pri tomto obchode som mal pocit, že chránite predávajúceho a chcete pre neho vyťažiť čo najlepšiu cenu. To je samozrejme vaša úloha a pre predávajúceho pozitívne. Museli sme teda nechať celý prípad "vykvasiť" a keď to bolo pre mňa ako tak priechodné, prihodili ste na moju cieľovú sumu 5.000,- a hovorili, ako to treba, že už v podstate čakajú ďalší. Teda opäť, ak by som bol predávajúci, tak vás len chválim. Ja som ale kupoval... a boli ste celkom ťažký súper. Všetko ostatné potom prebehlo, ako to už u vás býva, hladko, rýchlo a bezpečne. Takže vidíme sa v máji - júni, keď budeme predávať náš dom v Jure a tešíme sa ako budete zase za nás bojovať.
Peter M.
Kúpa 1-izbového bytu na Rumančekovej ulici v Ružinove
21.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Chcem sa poďakovať pani Vančovej za kvalitný realitný servis pri kúpe nehnuteľnosti, ako aj ochotu prejavenú pri akýchkoľvek otázkach spojených s nadobúdaním bytu.
Zuzana U.
Predaj 1-izbového bytu na Rumančekovej ulici v Ružinove
21.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Veľmi pekne ďakujem pani Mgr. Vančovej za spoluprácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Pre jej profesionalitu, skúsenosti, príjemné vystupovanie a ústretový prístup ku klientom sme opätovne využili jej služby.
Lucia H.
Predaj 4-izbového bytu na ul. Milana Marečka, DNV
21.03.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Realitnú maklérku pani Vančovú mi odporučila priateľka. Bola ku mne otvorená, ľudská, mala úprimný záujem riešiť predaj môjho bytu, bola aktívna pri hľadaní záujemcov. Profesionalita pani Vančovej sa prejavila aj pri zrealizovaní predaja v kvalitnom právnom servise realitnej kancelárie StarBrokers. Vrelo odporúčam všetkým nielen realitnú maklérku pani Vančovú, ale aj realitnú kanceláriu StarBrokers, mimochodom najlepšiu na Slovensku za rok 2016, ak hľadáte serióznosť a profesionalitu.
Miroslava Š.
Predaj 3 izbového bytu na ulici Ľudovíta Fullu
20.10.2016 by Marian KORGO
Natáčanie relácie Nové bývanie s Vladimírom Voštinárom a našou realitnou kanceláriou.
Predaj 3 izbového bytu na ulici Ľudovíta Fullu
Predaj rodinného domu na Bellovej ulici
20.03.2015 by Ing. Kamil CHMELÁR
Chcela by som sa ja osobne, ako aj moji bratia poďakovať pánovi Chmelárovi za ústretový prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. V priebehu predaj, ktorý bol niekedy z rôznych dôvodov komplikovaný nestrácal optimizmus a entuziazmus a v podstate si celý proces predaja vzal pod patronát a tým nás významne odbremenili či už od obhliadok nehnuteľnosti, jednania s potenciálnymi záujemcami ako aj samotného procesu predaja. Svojimi skúsenosťami a odbornými radami nám pomohol vyhnúť sa problémom a významne prispel k úspešnému predaju.Oceňujeme hlavne to, že nás vždy bezodkladne informoval o každom kroku a naša komunikácia prebiehala veľmi promptne. Zároveň ďakujeme za trpezlivosť, ktorú s nami mal a určite budeme jeho služby odporúčať aj našim známym.
Alžbeta S.
Predaj rodinného domu na Rubínovej
19.09.2017 by Ing. Kamil CHMELÁR
Pána Kamila Chmelára sme oslovili, lebo sme mali vedomosť, že sa zaoberá sprostredkovaním kúpy a predaja nehnuteľností. Pomohol nám vyhľadať klientov a pripravil dokumenty, ktoré sme potrebovali. Vďaka nemu predaj prebehol bez problémov a nebolo to až také náročné ako sme si mysleli. Oslovíme ho radi aj nabudúce. Ďakujeme.
Mária Š.
Predaj 1-izbového bytu na Šustekovej ulici
18.04.2017 by Marian KORGO
Vážený pán Korgo, s predajom bytu prostredníctvom realitnej kancelárie a Vášho manažovania sme boli veľmi spokojní a príjemne prekvapení rýchlym a bezproblémovým priebehom. V krátkom čase sa opäť ozveme pri predaji nášho domu.
Peter M.
Predaj rodinného domu vo Fialkovom údolí
18.03.2015 by Ing. Kamil CHMELÁR
So službami realitnej kancelárie StarBrokers sme boli spokojní. Realitný maklér Ing. Chmelár zrealizoval predaj našej nehnuteľnosti na maximálnej profesionálnej úrovni.
Ing. Marián M.
Predaj 2-izbového bytu na Drieňovej - novostavba Boria
15.06.2017 by Marian KORGO
Spolupráca s pánom Korgom bola výrazne lepšia v porovnaní s ostatnými realitnými agentúrami, v ktorých som inzeroval. Do ničoho ma netlačil a snažil sa vyhovieť obom stranám. Môj inzerát dával do popredia zákazníkom každý deň a vždy prišiel s viacerými záujemcami naraz. Je ako dravec, čo chytí nehnuteľnosť a nepustí ju, pokým ju nepredá.
Peter C.
Kúpa 2-izbového bytu na Drieňovej - novostavba Boria
15.06.2017 by Marian KORGO
Od prvotného kontaktu až po zápis rýchly a spoľahlivý servis s maximálnou ochotou pomôcť a vysvetliť aj úplnému laikovi. Veľmi dobrý pocit z profesionálneho prístupu počas celého procesu kúpy bez obavy o výsledok :-)
Simona D.
Predaj garsónky na Justičnej ulici
12.05.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Ďakujem pani Vančovej za profesionálny prístup, korektné jednanie, ústretovosť a precíznosť pri predaji garsónky a následnej kúpe nového bytu. Vrelo odporúčam všetkým známym aj neznámym!
Želmíra M.
Predaj 1-izbového bytu na Šancovej ulici
12.04.2018 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
„Bol to veľký úspech, predať byt za taký krátky čas. Nekonečná spokojnosť.“
Karol J.
Kúpa 1-izbového bytu na Šancovej ulici
12.04.2018 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
So službami realitnej kancelárie StarBrokers a s prácou realitnej maklérky pani Vančovej som bol veľmi spokojný. Kúpa bytu, prevzatie aj komunikácia boli na veľmi vysokej úrovni. Zvlášť oceňujem komunikáciu s pamiatkovým úradom ohľadom predkupného práva k nehnuteľnosti. Správanie a konanie pani Vančovej bolo veľmi profesionálne a mal som pocit, že aj nad rámec mojich očakávaní. Vždy dodržala presne to, na čom sme sa dohodli a nebolo žiadne negatívne prekvapenie, ktoré sa môže pri takýchto transakciách vyskytnúť. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za spoluprácu.
Peter V.
Kúpa pozemku na Kolibe - ulica Dvanásta
12.04.2018 by Marian KORGO
Touto cestou by som sa chcel poďakovať za Vašu prácu spojenú s kúpou pozemku na Kolibe. Všetko prebehlo na vysoko profesionálnej úrovni, čo uľahčilo previesť transakciu bez akýchkoľvek problémov v krátkom čase. Celý postup od prvej obhliadky až po podpis zmluvy bol pomerne jednoduchý a zodpovedne riadený z Vašej strany. Do budúcna Vám prajem veľa úspechov vo Vašej práci a spokojných klientov ako sme boli my.
Alex V.
Predaj RD v Novej Dedinke
11.11.2017 by Marek PÚČIK
„S Marekom Púčikom mám veľmi dobrú profesionálnu skúsenosť. Pomáhal mi s predajom môjho rodinného domu v Novej Dedinke. I keď, lepšie povedané, nepomáhl s predajom, on ho predával. Bol som veľmi príjemne prekvapený jeho vôľou spoznať môj dom/novostavbu, pochopiť jeho ducha, spoznať proces jeho stavby, materiálové zloženie a ostatné detaily, ktoré dotvárali obraz o nehnuteľnosti, ktorú následne predával. Pozoroval som ho pri obhliadkach a častokrát som mal pocit, že predáva svoj dom. Jeho poradné slová som si spočiatku ťažko pripúšťal, no neskôr som zistil, že je to odborník a dokonale pozná realitný trh, jeho zákutia, ceny, cenový vývoj i správanie sa a preferencie kupujúcich. Následný servis pri predajnej dokumentácii a procese uzatvárania predaja zo strany StarBrokers bol bezchybný a považujem ho za dokonalý a veľmi profesionálny. Podpisom zmluvy a nasťahovaním sa nového majiteľa však "obchodný" vzťah neskončil a popredajný servis Mareka Púčika pokračoval. Skutočný odborník vo svojom fachu. Ďakujem Marek! “
Peter P.
Predaj pozemku v Tavárikovej osade
11.11.2017 by Ing. Kamil CHMELÁR
Rada by som na tomto mieste vyjadrila srdečnú vďaku pánovi Chmelárovi za nadštandardné služby pri predaji svojich nehnuteľností. Obrátila som sa na neho opakovane a v oboch prípadoch som bola maximálne spokojná. Vysoko oceňujem profesionalitu, perfektnú komunikáciu, ústretovosť, a vlastne všetok kvalitný servis, vďaka ktorému sa nehnuteľnosti predali v rýchlom čase a k spokojnosti všetkých zúčastnených strán. Pán Chmelár bol skutočnou pomocou, jeho služby v budúcnosti opäť využijem, a môžem ho zodpovedne a bez výhrad komukoľvek odporučiť.
Larina L.
Kúpa 2-izbového bytu na Ovručskej
10.05.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Ďakujem pani Mgr. Zlate Vančovej za profesionálny prístup, seriózne jednanie a odborné vybavenie všetkých potrebných náležitostí pri kúpe môjho bytu v Bratislave. Celkovo musím skonštatovať, že komplexné služby realitnej kancelárie StarBrokers sú na vynikajúcej úrovni a vrele ju odporučím ďalším klientom.
Milan U.
Predaj 2-izbového bytu na Šuňavcovej
07.04.2017 by Marian KORGO
Vážený pán Korgo, dovoľujeme si Vám touto cestou oznámiť za našu rodinu, že Váš prístup pri predaji nášho bytu na Šuňavcovej ul. v Bratislave, počnúc vstupným posúdením možností jeho predaja, konzultáciou, zistením konkurenčných cien bytov v okolí nášho bytu a reálnym ustálením jeho predajnej ceny, aby realizácia jeho predaja z časového horizontu bola dostatočne rýchla, vypracovaním ponuky s komentárom jeho predností na webovej stránke Vašej realitnej kancelárie (aby táto ponuka zaujala čo možno najväčší počet záujemcov o jeho kúpu), komunikáciou so záujemcom o kúpu bytu, konkrétnu realizáciu budúceho predaja zabezpečením blokácie bytu zmluvnou a finančnou zábezpekou oboch zmluvných strán, prípravou kúpno - predajnej zmluvy vrátane overenia bonity budúceho kupujúceho, zabezpečením podpisov zmluvných strán u notára až po samotnú realizáciu podania na katastrálny úrad, následné informovanie o rozhodnutí katastrálneho úradu o prevode vlastníctve bytu, považuje naša rodina za vysoko profesionálny, odrážajúci dlhodobé skúsenosti s predajmi nehnuteľností, bezproblémovej a férovej komunikácie s predávajúcimi ako aj s kupujúcim. Na základe vyššie uvedeného, v prípade, že sa v našom okolí vyskytne náhodný dopyt o profesionálnu a zodpovednú osobu, ktorá by mohla zabezpečiť predaj akejkoľvek nehnutenoľnosti našich známych alebo rodinných príslušníkov Vám oznamujeme, že jednoznačne odporučíme Vašu osobu na sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Ďakujeme Vám za Vašu ochotu a snahu o predaj nášho bytu.
Milan K.
Predaj bytu na Mlynarovičovej ulici
05.07.2016 by Marek PÚČIK
Chceli by sme veľmi pekne poďakovať pánovi Púčikovi za jeho kvalitne odvedenú prácu. Podaril sa mu úspešný predaj nášho 3-izbového bytu na začiatku Petržalky do 48 HODÍN od zverejnenia inzerátu, a to pri zachovaní ponukovej ceny!
Ing. Veronika C.
Prenájom bytu na Bartókovej
05.04.2018 by Ing. Kristína ŠESTÁKOVÁ
Chcem sa touto cestou poďakovať za profesionálne realitné služby poskytnuté pri najme bytu. Pani Šestáková bola dobre oboznámená zo stavom nehnuteľnosti ako aj so všetkými náležitosťami, spojenými s nájmom bytu. Naša komunikácia preto bola vždy priamo o konkrétnych krokoch a termínoch, ktoré boli vždy z jej strany dodržané. Vďaka pani Šestákovej bol celý priebeh nájmu podstatne jednoduchší. Bola som veľmi spokojná aj so samotnými zmluvami, ich prípravou a hlavne obsahom. Vyzdvihnúť chcem aj to, že pani Šestáková s nami následne osobne zabezpečila aj preberací protokol. Želám všetko dobré a ďakujem za spoluprácu.
Marina
Predaj 3-izbového bytu na Pečnianskej
03.08.2017 by Marian KORGO
S p. Korgom som sa profesionálne stretol pri predaji svojho 3 izbového bytu, ku ktorému našiel kupujúceho, ktorý mal o tento byt záujem hneď po prvej obhliadke. Celý proces predaja mal pevne pod kontrolou. Osobne sa zúčastňoval na každej operácii týkajúcej sa predaja vrátane takých, ktoré v minulosti iní realitní makléri nechali na vzájomnú súčinnosť kupujúceho a predávajúceho (napr. obhliadka kvôli znaleckému posudku). Každý termín jasne dohodol so všetkými stranami, odkomunikoval vzájomné pripomienky k právnej dokumentácii. Celkovo, záujem o klientov neskončil zaplatením zálohy, tak ako je to v prípade mnohých iných realitných kancelárií. Pokiaľ pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti chcete využiť sprostredkovanie treťou stranou, tak p. Korga môžem odporučiť, aj keď „daňou“ za bezproblémové služby bola trochu vyššia provízia v porovnaní s ostatnými realitnými kanceláriami.
Juraj F.
Kúpa 2-izbového bytu na Bosákovej
03.08.2017 by Marian KORGO
Dobrý deň p. Korgo, ak by sme sa mali s priateľom vyjadriť k celému procesu kúpy bytu, tak musíme vyjadriť veľkú spokojnosť. Od prvej obhliadky až po konečný predaj sme boli veľmi spokojní. Sme veľmi vďační za ústretovosť, ktorú ste voči nám prejavili ešte pred podpisom rezervačnej zmluvy, kde sme si potrebovali byť istí výškou HU, ktorú nám poskytne banka, nakoľko je to v dnešnej dobe zložité a to financovanie je obmedzené. A od podpisu to už išlo ako po masle. Veľmi oceňujeme, ako ste nás pri každom bode tohto procesu informovali v akom to je štádiu, či už podpis rezervačnej zmluvy, podpis kúpnej zmluvy, návštevy katastra až po samotné prebratie nehnuteľnosti do vlastníctva. A takisto sme ostali prekvapení a poviem pravdu, že sme nečakali, že aj po predaji nám pošlete výpis z katastra, kde už budem uvedená ako nová vlastníčka nehnuteľnosti. Priznám sa, že som si to kontrolovala aj ja cez kataster, ale nemala som to šťastie a ešte stále to bolo v štádiu procesu. Takže, keď ste poslali finálny výpis z katastra, kde už figurovalo moje meno, tak to bol ozaj výnimočný a skvelý pocit. Vrelo by som Vás odporučila aj ostatným, pretože Váš prístup bol profesionálny, ľudský, príjemný, flexibilný a vďaka aj Vám sa tu cítime už ako vo svojom domove. Prajeme veľa úspechov do budúcnosti, nech sa darí a máte čo najviac klientov, rovnako spokojných ako sme boli my. Ďakujeme veľmi pekne.
Nikoleta H. a Michal H.
Predaj 4-izbového bytu na Röntgenovej ulici
03.08.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Pani Mgr. Zlaticu Vančovú môžem ako realitnú maklérku len odporučiť. Predávala som cez ňu byt rodičov, môj byt a súčasne pri predaji môjho bytu som kupovala menší byt pre mňa. Vzhľadom na to, že som súčasne kupovala aj predávala byt a ku kúpe som potrebovala peniaze z predaného bytu, plus som musela stihnúť uvoľniť byt a súčasne sa nasťahovať do nového, myslela som si, že to bude komplikované, ale vôbec nie. Ona mi vybavila všetko od prehliadky bytu, cez predaj, kúpu, zmluvy až po kataster. Všetko veľmi rýchlo a bez problémov. Pani Zlatka jedná vždy veľmi profesionálne a seriózne a môžem ju len a len odporučiť. Má veľa kontaktov a vybaví všetko rýchlo. Maximálna spokojnosť!
Iveta S.
Predaj bytu na Hodálovej ulici
03.08.2016 by Ing. Zuzana VALACHOVIČOVÁ
Chcela by som sa poďakovať pani Valachovičovej za skvelú participáciu pri predaji a kúpe bytu na Hodálovej ul. č. 2 v Bratislave. Jej prístup bol racionálny, efektívny a celková transakcia prebehla bez najmenších problémov. Ešte raz ďakujem a v budúcnosti sa v prípade predaja alebo kúpy nehnuteľností, na základe pozitívnych skúseností, rada obrátim na Vašu realitnú kanceláriu.
Zuzana H.
PREDAJ RODINNÉHO DOMU na Hlavnej ulici, Koliba
03.06.2016 by Ing. Kamil CHMELÁR
S pracou pána Chmelára sme boli veľmi spokojní. Počas celého procesu kúpy predmetnej nehnuteľnosti bol komunikatívny, veľmi promptne sa snažil riešiť všetky naše dotazy. Vážime si jeho profesionálny prístup a flexibilitu. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme veľa úspechov aj naďalej!
Ján J.
KÚPA BYTU na Sibírskej ulici
03.06.2016 by Ing. Kamil CHMELÁR
S Vašimi službami som bol úplne spokojný. Cely proces predaja bytu prebehol profesionálne a pružne. V budúcnosti budem určite počítať s Vašimi službami.
Ing. Ján S.
KÚPA BYTU na Vajnorskej ulici
03.06.2016 by Ing. Kamil CHMELÁR
Bol som nadmieru spokojný. Vynikajúco ste zvládali starosti spojené s prevodom nehnuteľnosti a taktiež aj telefonáty v ktorúkoľvek hodinu. Všetko, čo sa dalo ste za nás korektne vybavili a mali sme minimum starosti s vybavovaním. Takže Vás veľmi rád odporučím aj známym, resp. o par rokov, keď budem predávať tento byt využijem opätovne vaše služby. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Marián B.
Predaj 1 izbového bytu na Narcisovej ulici
02.11.2016 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Ďakujem p. Mgr. Vančovej za profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Jej poradenstvo, akčnosť a pedantnosť dotiahnuť veci až do finále, nám veľmi urýchlili a spríjemnili celý priebeh predaja. Jej skúsenosti radi využijeme aj v ďalšom období, odporučili sme ju aj našim známym.
Jana F.
Predaj 4-izbového bytu na ulici Ivana Bukovčana
01.10.2017 by Mgr. Zlata VANČOVÁ
Chceme sa poďakovať skvelej realitnej maklérke Mgr. Zlatici Vančovej za profesionálnu prácu pri predaji nášho bytu, pričom sme sa stretli s viacerými realitnými kanceláriami a ich maklérmi a mali sme možnosť porovnávať. Rozhodli sme sa nakoniec spolupracovať len s pani Mgr. Vančovou, nakoľko mala od začiatku profesionálny a seriózny prístup; vo svojej profesii je veľká odborníčka. Ďakujeme za príjemnú spoluprácu.
Anna K.
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť