head
  • Náš tím

    Náš tím

Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 105 ponúk.
Náš tím
Ing. Jozef SÝKORA, MSc, MBA Founder & CEO 
Licencovaný realitný maklér

Jozef má viac ako 20-ročné skúsenosti s manažmentom riadenia v rámci regionálneho a medzinárodného korporátneho prostredia so zameraním na formuláciu, tvorbu a implementáciu obchodných stratégií. Do odvetvia realitného obchodu vstúpil na prelome rokov 2010/2011 ako managing partner v jednej zo známych bratislavských realitných kancelárií, kde bol zodpovedný za organizáciu riadenia a marketing. V roku 2014 založil realitnú kanceláriu StarBrokers. Od roku 2016 aktívne pôsobí v predsedníctve NARKS. V roku 2019 bol zvolený za viceprezidenta NARKS. Jozef je absolventom SPU v Nitre. Právnické vzdelanie MSc in Law and Business Management Studies a manažérske vzdelanie MBA Senior Executive získal na BIBS pod záštitou The Nottingham Trent University. Žije v Bratislave.

Marian KORGO Real Estate Manager 
Licencovaný realitný maklér

Marian v realitnom biznise pracuje od roku 2007. Zažil obdobie keď developerské  projekty predával z ,,papiera“ v podobe vizualizácií alebo keď kupujúci priamo na obhliadke nehnuteľnosti skladali rezervačné zálohy. Prešiel si aj obdobím realitnej  krízy. Na prelome rokov 2009 a 2010 začal pracovať ako Real estate manager. Svoje skúsenosti  využíval v riadení a smerovaní menších aj väčších tímov realitných maklérov. Marián zastáva názor, že v tomto biznise ,,dobrú realitnú kanceláriu robia dobrí makléri, ktorí rozumejú svojej profesii a orientujú sa na potreby svojich klientov". Nikdy však neprestal robiť prácu klasického realitného makléra. Svojim klientom je stále k dispozícii pri výbere budúceho bývania alebo pri predaji ich nehnuteľností.

...
Mgr. Zlata VANČOVÁ Senior Real Estate Broker 
Licencovaný realitný maklér

Zlata sa dlhé roky pohybovala v oblasti šoubiznisu, kde pracovala na vedúcich pozíciách v najpredávanejších televíznych časopisoch. Po odchode z tejto brandže v roku 2005 si vybrala prácu s nehnuteľnosťami, ktorá ju vždy lákala a mohla v nej najlepšie zúžitkovať dlhoročné manažérske a komunikatívne skúsenosti. K práci zásadne pristupuje s maximálnym pracovným nasadením, mnohí klienti ostali jej priateľmi, ktorí radi odporúčajú jej služby svojim známym. Po 10-ročných skúsenostiach v realitnom odvetví vie, že „každá nehnuteľnosť má svojho klienta“ a ona ho vždy s rovnakým zanietením a serióznosťou hľadá, pričom zohľadňuje všetky kritériá a požiadavky klientov k ich maximálnej spokojnosti. Vo voľnom čase rada bicykluje.

Patrik KARDOŠ Senior Real Estate Broker 
Licencovaný realitný maklér

Patrik začal zbierať prvé skúsenosti s realitným trhom v roku 1993. V roku 1995 nastúpil na štúdium EU v Bratislave, kde si po absolvovaní niekoľkých semestrov uvedomil, že má bližšie k právu a nehnuteľnostiam. Ukončil začaté štúdium na EU a v roku 1996 sa stal opäť členom tímu realitnej kancelárie. Zmeny, ktoré sú prirodzenou súčasťou života ho v roku 2000 nasmerovali k rozhodnutiu pokračovať v realitnom biznise pod vlastnou značkou. Získané skúsenosti využíval hlavne v oblasti bytovej výstavby, kde pôsobil ako projektový manažér pri viacerých developerských projektoch. Patrik je opäť pripravený rokmi získané „realitné“ skúsenosti odovzdávať svojím klientom. Voľný čas trávi športom a so svojím synom.

Ing. Ingrid FORMANOVÁ Senior Real Estate Broker 
Licencovaný realitný maklér

Po vyštudovaní Technickej univerzity, odbor geodézia a kartografia, pracovala niekoľko rokov vo svojom odbore a neskôr sa uplatnila v bankovom sektore. Počas 10-ročnej praxe v banke získala bohaté skúsenosti a znalosti  v oblasti finančného poradenstva, hypotekárnych a spotrebných úverov na bývanie, ktoré mohla využiť pri podnikateľských začiatkoch v realitnom biznise. Spočiatku sa venovala aj property managementu, neskôr už pracovala iba ako realitný maklér. Ingrid sa venuje realitnej činnosti  už vyše 12 rokov. Na tejto práci ju nesmierne baví to, že je neustále v kontakte s ľuďmi, kde môže využiť svoju komunikatívnosť, osobný prístup, empatiu a radosť z toho, že pomáha klientom riešiť ich požiadavky spojené s domovom a bývaním. 

Jolana HAJTOVÁ Senior Real Estate Broker 
Licencovaný realitný maklér

Jolana sa pohybuje v oblasti nehnuteľností už niekoľko rokov. Do realít sa zamilovala natoľko, že sa rozhodla začať sa im venovať na plný úväzok. O dôležitosti správneho investovania a zhodnocovania finančných prostriedkov sa Jolana naučila počas takmer 20-ročnej podnikateľskej činnosti. „Verím v transparentnú a úprimnú vzájomnú komunikáciu. Počas rokov podnikania som si uvedomila dôležitosť medziľudských vzťahov.  Viac, ako sa snažiť za každú cenu predať nehnuteľnosť, sa usilujem otvorene vysvetliť všetky výhody a nevýhody danej investície. Vždy ma veľmi poteší, keď ma bývalí klienti vyhľadajú alebo ma odporučia známym. Vtedy viem, že svoju prácu robím dobre.“ 

Bc. Zuzana BRINCKOVÁ Senior Real Estate Broker 

Zuzana má vyštudovanú marketingovú komunikáciu a pohybuje sa od svojich 18-tich rokov vo finančnej sfére. V rámci celého portfólia pôsobí na realitnom trhu s kompletnými maklérskymi službami a na kapitálovom trhu so zhodnocovaním finančných prostriedkov. To čo ju však na tejto práci najviac baví je komunikácia s ľuďmi a všetky vybavovania okolo nehnuteľností. Vždy usmiatá, empatická baba, ktorá vám podľa vašich požiadaviek nájde vysnívaný domov. Voľný čas venuje hlavne tancu, ktorému sa venuje od 6-tich rokov a rozrastajúcej sa rodine. 

Rudolf HAJTO Senior Real Estate Broker 

Rudo sa od roku 1995 zaoberá obchodnou  a sprostredkovateľskou činnosťou. Počas riadenia vlastnej obchodnej spoločnosti získal bohaté skúsenosti z oblasti predaja, vyhľadávania nových zákazníkov a samotnej realizácie obchodných prípadov. Predaju a prenájmu nehnuteľností sa aktívne venuje od roku 2013. Uplatnením získaných poznatkov z predchádzajúceho obdobia pomáha novým klientom s predajom a kúpou bytov, domov, pozemkov a komerčných priestorov.

Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť