head
  • Náš tím

    Náš tím

Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 141 ponúk.
Náš tím
Ing. Jozef SÝKORA, MSc, MBA Founder & CEO 
Licencovaný realitný maklér

Jozef má viac ako 20-ročné skúsenosti s manažmentom riadenia v rámci regionálneho a medzinárodného korporátneho prostredia so zameraním na formuláciu, tvorbu a implementáciu obchodných stratégií. Do odvetvia realitného obchodu vstúpil na prelome rokov 2010/2011 ako managing partner v jednej zo známych bratislavských realitných kancelárií, kde bol zodpovedný za organizáciu riadenia a marketing. V roku 2014 založil realitnú kanceláriu StarBrokers. Od roku 2016 aktívne pôsobí v predsedníctve NARKS. V roku 2019 bol zvolený za viceprezidenta NARKS. Jozef je absolventom SPU v Nitre. Právnické vzdelanie MSc in Law and Business Management Studies a manažérske vzdelanie MBA Senior Executive získal na BIBS pod záštitou The Nottingham Trent University. Žije v Bratislave.

Marian KORGO Real Estate Manager 
Licencovaný realitný maklér

Marian v realitnom biznise pracuje od roku 2007. Zažil obdobie keď developerské  projekty predával z ,,papiera“ v podobe vizualizácií alebo keď kupujúci priamo na obhliadke nehnuteľnosti skladali rezervačné zálohy. Prešiel si aj obdobím realitnej  krízy. Na prelome rokov 2009 a 2010 začal pracovať ako Real estate manager. Svoje skúsenosti  využíval v riadení a smerovaní menších aj väčších tímov realitných maklérov. Marián zastáva názor, že v tomto biznise ,,dobrú realitnú kanceláriu robia dobrí makléri, ktorí rozumejú svojej profesii a orientujú sa na potreby svojich klientov". Nikdy však neprestal robiť prácu klasického realitného makléra. Svojim klientom je stále k dispozícii pri výbere budúceho bývania alebo pri predaji ich nehnuteľností.

...
Mgr. Zlata VANČOVÁ Senior Real Estate Broker 
Licencovaný realitný maklér

Zlata sa dlhé roky pohybovala v oblasti šoubiznisu, kde pracovala na vedúcich pozíciách v najpredávanejších televíznych časopisoch. Po odchode z tejto brandže v roku 2005 si vybrala prácu s nehnuteľnosťami, ktorá ju vždy lákala a mohla v nej najlepšie zúžitkovať dlhoročné manažérske a komunikatívne skúsenosti. K práci zásadne pristupuje s maximálnym pracovným nasadením, mnohí klienti ostali jej priateľmi, ktorí radi odporúčajú jej služby svojim známym. Po 10-ročných skúsenostiach v realitnom odvetví vie, že „každá nehnuteľnosť má svojho klienta“ a ona ho vždy s rovnakým zanietením a serióznosťou hľadá, pričom zohľadňuje všetky kritériá a požiadavky klientov k ich maximálnej spokojnosti. Vo voľnom čase rada bicykluje.

Patrik KARDOŠ Senior Real Estate Broker 
Licencovaný realitný maklér

Patrik začal zbierať prvé skúsenosti s realitným trhom v roku 1993. V roku 1995 nastúpil na štúdium EU v Bratislave, kde si po absolvovaní niekoľkých semestrov uvedomil, že má bližšie k právu a nehnuteľnostiam. Ukončil začaté štúdium na EU a v roku 1996 sa stal opäť členom tímu realitnej kancelárie. Zmeny, ktoré sú prirodzenou súčasťou života ho v roku 2000 nasmerovali k rozhodnutiu pokračovať v realitnom biznise pod vlastnou značkou. Získané skúsenosti využíval hlavne v oblasti bytovej výstavby, kde pôsobil ako projektový manažér pri viacerých developerských projektoch. Patrik je opäť pripravený rokmi získané „realitné“ skúsenosti odovzdávať svojím klientom. Voľný čas trávi športom a so svojím synom.

Ing. Ingrid FORMANOVÁ Senior Real Estate Broker 
Licencovaný realitný maklér

Po vyštudovaní Technickej univerzity, odbor geodézia a kartografia, pracovala niekoľko rokov vo svojom odbore a neskôr sa uplatnila v bankovom sektore. Počas 10-ročnej praxe v banke získala bohaté skúsenosti a znalosti  v oblasti finančného poradenstva, hypotekárnych a spotrebných úverov na bývanie, ktoré mohla využiť pri podnikateľských začiatkoch v realitnom biznise. Spočiatku sa venovala aj property managementu, neskôr už pracovala iba ako realitný maklér. Ingrid sa venuje realitnej činnosti  už vyše 12 rokov. Na tejto práci ju nesmierne baví to, že je neustále v kontakte s ľuďmi, kde môže využiť svoju komunikatívnosť, osobný prístup, empatiu a radosť z toho, že pomáha klientom riešiť ich požiadavky spojené s domovom a bývaním. 

Ing. Tomáš HORŇÁK Real Estate Broker 

Tomáš vyštudoval medzinárodný manažment a študoval väčšinu času v zahraničí. Posledných 11 rokov pôsobil v rôznych zahraničných firmách v Nemecku, Rakúsku a Čechách, kde zastaval manažérske ako aj vedúce pozície. Vo veľa prípadoch sa tieto firmy venovali i obchodu s realitami a tento smer ho aj pohltil a preto sa rád stal členom nášho tímu. Je pripravený Vám odovzdať jeho skúsenosti a profesionalitu, ktorá je obzvlášť v tomto biznise, do ktorého vstupuje človek väčšinou iba pár krát za život, dôležitá a potrebná. Tomáš sa pre klienta vždy snaží nájsť optimálne riešenie ktoré by uspokojilo jeho predstavu. Vo voľnom čase sa venuje hlavne športu ktorý v minulosti praktizoval aj profesionálne. 

Jolana HAJTOVÁ Senior Real Estate Broker 
Licencovaný realitný maklér

Jolana sa pohybuje v oblasti nehnuteľností už niekoľko rokov. Do realít sa zamilovala natoľko, že sa rozhodla začať sa im venovať na plný úväzok. O dôležitosti správneho investovania a zhodnocovania finančných prostriedkov sa Jolana naučila počas takmer 20-ročnej podnikateľskej činnosti. „Verím v transparentnú a úprimnú vzájomnú komunikáciu. Počas rokov podnikania som si uvedomila dôležitosť medziľudských vzťahov.  Viac, ako sa snažiť za každú cenu predať nehnuteľnosť, sa usilujem otvorene vysvetliť všetky výhody a nevýhody danej investície. Vždy ma veľmi poteší, keď ma bývalí klienti vyhľadajú alebo ma odporučia známym. Vtedy viem, že svoju prácu robím dobre.“ 

Jozef PETRÍK Senior Real Estate Broker 

Jozef sa 18 rokov venoval obchodnej činnosti, kde základom pre dosiahnutie úspechu bola orientácia na potreby klientov. V priebehu tohto obdobia získal cenné skúsenosti ako riešiť aj tie najzložitejšie prípady. Je presvedčený, že pre úspešnosť obchodu je nevyhnutný seriózny prístup všetkých zúčastnených. Pre svojich klientov pracuje efektívne, s cieľom čo najskôr zrealizovať obchod podľa ich predstáv. Pri predaji či kúpe nehnuteľnosti koná profesionálne, citlivo a dôsledne.  Prioritne kladie dôraz na obsah a formu, nie na objem. Jeho cieľom je poskytnúť klientovi úroveň exkluzivity s nadštandardnými službami a náležitou pozornosťou. Po uzavretí obchodu má naozaj dobrý pocit, keď na jeho konci sú spokojné všetky zainteresované osoby.

Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť