head
Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 12 ponúk.

Na zemi ako v siedmom nebi

Ak sa povie Švédsko, tak medzi prvými vecami, ktoré človeku prídu na rozum je IKEA. Tento krát tiež nepôjdeme až tak ďaleko od oblasti bývania, avšak nebudem sa venovať tomu ako zariadiť interiér, ale tomu KDE sa daný interiér nachádza. A tento sa nachádza na veľmi zaujímavom mieste, je ním totiž Boeing 747, ktorý majiteľ prerobil na hostel.

 

Jumbo Stay Hostel Lietadlo

 

Jumbo Stay hostel bol splneným snom podnikateľa Oscara Diösa, ktorý ho prestaval z lietadla spoločnosti Pan-Am a minul pri tom „skromné“ 2 milióny eur. Predtým toto lietadlo slúžilo 7 rokov prepravovaniu cestujúcich po celom svete. Lietadlo stojí neďaleko pristávacej dráhy letiska Stockholm-Arlanda.

 

Jumbo Stay Hostel Bar

 

Prestavba trvala pol roku a výsledkom je 450 vyhodených sedadiel, 27 izieb v rôznych cenových kategóriach s kapacitou 76 miest na spanie a samozrejme nesmie chýbať ani personál v kostýmoch letušiek a bar s rôznym občerstvením. 

 

Jumbo Stay Hostel Luxusna izba

 

Ak sa buchnete po vrecku a chcete si dopriať to najlepšie čo tento hostel ponúka, bude pre vás pripravená izba priamo v kokpite pre pilotov s panoramatickým výhľadom, vďaka ktorému sa minimálne na chvíľu budete cítiť ako kapitán svojej vlastnej vesmírnej lode. Tento pocit vás bude stáť približne 415 eur na noc. V prípade, že sa uskromníte, tak cena dvojlôžkovej izby je v prepočte za 110 eur na noc.

 

Jumbo Stay Hostel cestovanie

 

Ak by ste predsa len váhali, majiteľ má pre vás pripravené lákadlo v podobe možnosti prejsť sa po krídle lietadla.

 

Jumbo Stay Hostel izba

 

Ako sám majiteľ hovorí, na svoje si prídu tak isto nadšenci lietania ako aj rodiny s deťmi, ktoré chcú zažiť výnimočné okamihy. Aký dojem spravil na vás tento jeden z „najcoolovejšich“ hostelov na svete? 

FOTO: en.wikipedia.org, newzmag.com, www.jumbostay.com

makler
Zdieľaj:
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť