head
  • Marketing a inzercia

    Marketing a inzercia

Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 11 ponúk.

Marketing a inzercia

BUDUJEME ZNAČKU - SME PROFESIONÁLI V PODNIKANÍ

Budovaním mena sa snažíme budovať úspešné podnikanie s pridanou hodnotou. Uvedomujeme si, že značka je neoddeliteľnou súčasťou profesionálneho podnikania a nevyhnutnou investíciou do budúcnosti firmy. Dobrá značka vzbudzuje dôveru u našich klientov, čomu pripisujeme pri našej práci veľký význam.

 

INZERUJEME A PROPAGUJEME

V realitnom odvetví, rovnako ako aj v ostatných segmentoch podnikania, predstavuje marketing jeden zo základných pilierov úspechu spoločnosti. Sledujeme preto nové trendy na trhu a tomu prispôsobujeme aj marketingovú stratégiu spoločnosti.

V rámci marketingu, pri predaji či prenájme nehnuteľností sa vždy zameriavame na cieľové skupiny, pre ktoré by ponuka mohla byť vyhovujúca. Jedná sa o využívanie  rôznych marketingových nástrojov, ale aj oslovením klienta z našej internej databázy, resp.    selektívnym vyhľadávaním špeciálnych klientov. Držíme sa pravidla byť videný a ľahko vyhľadateľný.

Inzerovanie nehnuteľností na najnavštevovanejších realitných portáloch, zvýraznenie TOP ponúk, prioritných inzerátov, bannerov predstavuje jeden nie však jediný z efektívnych nástrojov propagovania nehnuteľností. Veľkú pozornosť venujeme využívaniu internetového marketingu, a to propagovaním nehnuteľností na Facebook-u a iných sociálnych sieťach, zriadením webových stránok maklérov, písaním blogov, zverejňovaním referencií spokojných klientov a realizáciou video obhliadok.

V neposlednom rade zabezpečujeme prezentáciu Vašej nehnuteľnosti prostredníctvom reklamného pútača v mieste Vašej nehnuteľnosti, či umiestnením plachty priamo na Vašu nehnuteľnosť.

Nakoľko si uvedomujeme špecifiká Vašich nehnuteľností a rôznorodosť Vašich predstáv pri ich predaji či prenájme, snažíme sa pristupovať k propagácii s citom a na základe individuálneho prístupu, čomu prispôsobujeme formu aj spôsob reklamy.

Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť