head
  • Broker pre kupujúceho

    Broker pre kupujúceho

Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 0 ponúk.

Broker pre kupujúceho

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE BROKERA KUPUJÚCEHO

Broker kupujúceho, inými slovami realitný maklér či agent kupujúceho predstavuje službu, dnes už aj na Slovensku pomerne rozšírenú, ktorá je určená pre ľudí kupujúcich nehnuteľnosť. Táto služba je výhodná z dôvodu posilnenia pozície kupujúceho v porovnaní s predávajúcim, ktorého záujmy zväčša realitné kancelárie uprednostňujú pred záujmami kupujúceho. Broker kupujúceho teda zabezpečuje pre kupujúceho odborné poradenstvo, profesionálny prístup, šetrenie času, financií a coaching počas celej doby hľadania nehnuteľnosti až do uzavretia realitnej transakcie. Je dôležité spomenúť, že táto služba si vyžaduje skúseného, trhu a procesov znalého realitného makléra, ktorého Vám naša realitná kancelária v roli licencovaných senior maklérov ponúka. Vopred dohodnutá provízia pre brokera predstavuje odmenu za šetrenie Vašich financií v podobe nižšej nadobúdacej ceny v porovnaní s inzerovanou cenou.

 

SLUŽBY BROKERA KUPUJÚCEMU

  • Zadefinovanie predstáv a preferencií kupujúceho na osobnom stretnutí s našim seniorským realitným maklérom
  • Vyhľadávanie vhodných nehnuteľností a monitoring trhu s nehnuteľnosťami v zmysle zadaných kritérií a dohôd
  • Dohoda obhliadky nehnuteľnosti, zastúpenie klienta na obhliadke, vypracovanie fotodokumentácie a odporúčaní pre klienta
  • Rokovanie o cene a vyjednanie čo najlepších podmienok kúpy pre klienta
  • Zabezpečenie právnych, finančných (hypotekárne zastrešenie) a ostatných služieb súvisiacich s bezproblémovým nadobudnutím novej nehnuteľnosti.

 

Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť