head
Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 11 ponúk.

Vďaka tomuto apartmánu zažijete výhľad ako pre bohov

Božským ho robí to, že je umiestnený na vrchu skokanského mostíka v Nórskom zimnom stredisku Holmenkollen pri meste Oslo. Zatiaľ čo cez sezónu slúži táto miestnosť na prípravu skokanom, po skončení sezóny sa stáva pre jej návštevníkov rozprávkovým miestom vo dne i v noci.

 

výhľad

 

Mostík bol postavený v roku 2010 ako náhrada za svojho staršieho brata, ktorý slúžil skokanom od roku 1892. Organizátori chceli využiť príležitosť prezentovať toto architektonické dielo širšej verejnosti a tak prišiel na svet nápad využiť priestor aj pre iný účel než na aký bol pôvodne navrhnutý.

 

skokanský mostík

 

Zrealizovať túto kreatívnu myšlienku, dostala za úlohu dizajnérka Melissa Hegge, ktorá vniesla do celého miesta pocit pohodlia ale zároveň luxusu.

 

interiér

 

V apartmáne sa nachádza veľká manželská posteľ.

 

manželská postel

 

Pre milovníkov kníh je tu útulný kútik s kreslom, rohovou sedačkou a lampou.

 

pre milovníkov kníh

 

Na prácu alebo spoločné raňajky slúži malý stôl s dvomi stoličkami umiestnený pri šikmej presklenej stene. Práve vďaka nej bude veľmi ťažké sa na tieto činnosti sústrediť.

 

jedlo i práca

 

Zasnežená okolitá krajina s lesmi vo výške 64 metrov, to je to čo robí toto miesto výnimočným. Cez deň môžete snívať so šálkou čaju na terase nad apartmánom a v noci zaspávať pri kombinácii mesačného svitu, polárnej žiari a svetielkami mesta Oslo v pozadí.

 

terasa

 

A čo vy? Dali by ste sa ukecať na pobyt na podobnom mieste? 

ZDROJ: www.novinky.cz

makler
Zdieľaj:
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť