head
Hľadať:
Vyhľadávanie nehnuteľností
  -     €
min
max
  -   m2
min
max
Kritériam vyhovuje 11 ponúk.

19 lacných a kreatívnych spôsobov ako si spríjemniť bývanie.

Vonku je stále chladnejšie a vďaka tomu by sme si mali interiér nášho domova vyzdobiť tak, aby nám počas dlhých zimných večerov prinášal komfort a zároveň táto úprava nestála horibilné sumy. 

Dnes vás pozývame pozrieť si pár trendových nápadov ako dostať čerstvý vietor do dekorácie domova a pritom si nevyfúknuť veľa peňazí z peňaženky.

1. Použitie starých dverí ako ukladacieho priestoru

Dokonca aj tie najvšednejšie a najnepotrebnejšie veci sa môžu stať tým hlavným prvkom, ktorý určuje atmosféru vášho domova. Napríklad staré dvere môžu byť použité ako šikovné poličky. S trochou kreatívneho myslenia zapasujú svojim tradičným vzhľadom do prázdneho rohu miestnosti.

2. Tapeta na stenu pripomínajúca stranu z knihy

Nebojte sa experimentovať s rôznymi tapetami. Niekedy tie najviac uletené rozhodnutia v dizajne môžu byť tie najúspešnejšie.

3. Koberček, ktorý Vám rozjasní náladu

Nepodceňujte silu svetlých detailov v interiéri! Vyrobením pohodlného koberčeka sa nie len zbavíte nenosených kúskov z vášho šatníka ale vytvoríte skutočne zaujímavú dekoráciu pre váš domov.

4. Pridajte črepníkom na ich príťažlivosti

Bežné črepníky sú také nudné! Premeňte ich na niečo unikátnejšie. Pripravte si nejaký ten drát, farbu, pozitívnu náladu a ide sa na to!

5. Podnosy, ktoré Vám rozjasnia aj to najhmlistejšie ráno.

Podnosy väčšinou nie sú tými najviac používanými vecami v domácnosti. Napriek tomu môžu výrazne prispieť k vytvoreniu komfortného prostredia. Či si kúpiť alebo vyrobiť vlastný, necháme už na vás.

6. Deka, ktorá Vás udrží v teple počas chladných večerov

Keď ide o pocit šťastia a komfortu počas daždivých jesenných dní tak deka nemá konkurenciu. Ak si chcete vyrobiť vlastnú, tak určite odporúčame použiť robustné priadze, veľmi robustné. Tak robustné, že ich upletiete aj rukami bez použitia ihlíc. Tak investujete minimum úsilia k dosiahnutiu ohromujúceho výsledku.

7. Rozlúčte sa s nudnými korkovými nástenkami!

Priestor nad Vašim pracovným stolom môže mať veľa praktických využití. A teraz je ten čas dať mu unikátny a zároveň veľmi nóbl vzhľad! S trochou predstavivosti dokonca aj nepoužiteľný materiál odložený na povale viete premeniť na fascinujúcu interiérovú dekoráciu.

8. Úžasné vankúše v pastelových farbách

Pár štýlových vankúšov pohodených na pohovke vie obývačke dať to, čo jej doteraz chýbalo. Najlepšie je, že nepotrebujete na ne minúť zbytočne prehnané peniaze. Stačí vám pár farieb, zaujímavo tvarované lístie, trochu úsilia a vankúš je na svete!

9. Drobný písací stôl

Dokonca aj ten najmenší roh domácnosti môže byť perfektným miestom pre prácu alebo premýšľanie.

10. Dizajnové poličky s pravítkami

Pridajte tucet pravítok a na svete je polička akú nemá nikto iný!

11. Takéto hodiny ste ešte nevideli!

Správne zvolené hodiny sa môžu stať symbolom individuality domácnosti. Dôležité je, aby ich dizajn ladil s celkovou atmosférou interiéru.

12. Geometricky tvarované poličky

Ak ide o poličky tak je nekonečno veľa možností použitia farieb a vzorcov pri ich výrobe. Určite sa snažte dodržať pri ich výrobe alebo kúpe dve pravidlá – kreativita a vkus.

13. Úžasné ľanové koše

Tu máte ďalší dôkaz toho, že pekne nemusí byť vždy drahé. Vďaka použitiu materiálov z najbližšieho nákupného centra viete vytvoriť krásne ľanové koše, ktoré sa budú hodiť do každého kúta vašej domácnosti.

14. Baldachýny

Bez ohľadu na to, čo si myslíte, tak nie je nič zložité na vytvorení štýlového posteľného baldachýnu. Pridanie takéhoto dizajnového detailu spraví spálňu tým najromantickejším miestom na zemi.

15. Čajový set, ktorý spraví dojem na Vašich hostí

Dokonca aj starý lak na nechty môže prísť veľmi vhod — viete ho použiť napríklad na pomaľovanie bielych čajových šálok. Tie sa zaručene po takej úprave stanú vašimi obľúbenými!

16. Vešiak, vďaka ktorému sa priblížite k prírode

Kúsky suchých konárov umiestnených v jednoduchom drevenom ráme sú skvelým spôsobom ako vyrobiť lacný, praktický vešiak na kabáty.

17. Iný pohľad na záclony

Je na čase aby ste zmenili pohľad akým vnímate záclony a závesy vo vašej domácnosti! Počas jesennej a zimnej sezóny potrebujete mať záclony, ktoré nebudú tlmiť slnečné lúče prenikajúce cez okná. Vďaka tomu si krátke dni počas tohto obdobia predĺžite čo najviac.

18. Nádherné tienidlo so skrytou zlatou podšívkou

Plechovka so zlatou farbou je všetko čo potrebujete na to, aby ste premenili aj to najnudnejšie tienidlo na dekoráciu, za ktorú by sa nehanbil žiadny dizajnér.

19. Všetko je to o vás

Na stene nemusíte mať celý album fotografií, skôr je to o tom ako ich rozmiestnite, aby stál výsledný efekt za to. Ak vám ľudia hovoria ináč, tak im neverte! Nikd& nezabudnite pri zariaďovaní domácnosti počúvať svoju intuíciu. Jedine tak sa vám podarí spraviť z vášho domova unikátne miesto plné komfortu.

ZDROJ: www.brightside.me

makler
Zdieľaj:
Naposledy zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť